CAM BORULU GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMİ                     
BORULU GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ
BORULU GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Borulu güneş enerji sistemi günümüzde son teknik ve teknoloji ile üretilen,diğer bir adı vakum tüplü güneş enerjisi sistemidir.

Geçmiş yıllar da klasik tip cam panelli güneş enerjileri yoğun olarak kullanılmaktaydı.Yeni teknoloji makineler çıkmasıyla su ısıtma sistemleri de değişime uğramıştır.

Klasik tip enerji den vazgeçilmesinin sebebi,veya yeni model cam borulu enerjilerin talep edilmesindeki en büyük etken su depolarının paslanmaz krom çelik olmasıdır.

Paslanmayan çelik ile üretilen güneş enerjiler daha uzun ömürlü olmakta ve suyu daha temiz ve hijyeniktir.ısıtan bölüm panelleri ise silindir yapıda cam tüp.

ÇEŞİTLERİ

Cam borulu enerji sistemi modelleri de büyüklük ve malzeme cinsine göre çeşitlendirebiliriz.

1 : 24 Cam borulu güneş enerji sistemleri,GİTMEK İÇİN TIKLA

2 :30 Cam borulu güneş enerji sistemleri,

3 :36 Cam borulu güneş enerji sistemleri şeklinde büyüklüğüne göre tanıyabiliriz.bunun yanın da malzeme cinsine göre ayıracak olursak;

1 .Paslanmaz krom çelik depolu borulu güneş enerjisi,

2 . Galvanizli sac (statik boyalı )borulu güneş enerji sistemleri tarzında adlandırmak mümkündür.

Adana da güneş enerjisi firması olan Aktaş enerji özellikle İşlersan güneş enerjisi adana bayisi olarak toptan güneş enerjisi,paraken de güneş enerjisi,satış,kurulum,montaj,servis şeklin de Seyhan da,Yüreğir de,Sarıçam da,Çukurova da hizmet vermekteyiz.

FİYATLARI

Cam borulu güneş enerji sistemi fiyatları zaman zaman değişmektedir.özellikle krom ve galvanizli çeşitleri azda olsa fiyat farklılığı gösterir.

Güneş enerjisi sistemleri fiyatlarını öğrenmek için lütfen 0322 341 10 99 no’lu telefondan bize ulaşabilir,daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzun yılların birikimi ile adana da güneş enerjisi firmaları arasında ilk sırada yerimizi almanın haklı gururunu yaşamaktayız.Kaliteli malzemelerden 2 yıl garantili güneş enerjileri ile daima en iyisi anlayışı ile tüm müşterilerimizin yanındayız.

KURULUMU

Sizinde güneş enerji su ısıtma sistemine ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.Telefonda sipariş verebilir,kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.en hızlı servisimizle ,en kısa sürede hizmet vermek ilk prensiplerimizden.montajını yapmış olduğumuz ürünler 2 yıl tam garantilidir.

Herhangi bir sorun karşısında en kısa sürede müdahale etmekteyiz.Bu sayede sıcak su kullanımınız sekteye uğramamış olacaktır.