Güneş Enerjisi Sistemleri Adana

Güneş enerjisi sistemleri Adana da en kaliteli ve en ekonomik Aktaş enerji de.yeni model ve eski model güneş enerjiler toptan ve perakende olarak başta adana,Sarıçam,Yüreğir,Seyhan,Çukurova ilçeleri ve mahallelerinde satış ve kurulumu yapmaktayız.

Güneş Enerji Sistemleri Adana (2)
Güneş Enerji Sistemi Adana (2)

 

Özellikle yeni model vakum tüplü güneş enerji çeşitleri ile adana da hızla yükselen ve talep edilen enerji çeşitleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Güneş enerji sistemlerinde 24,30,36 vakum tüplü(solar) güneş enerji sistemleri kaliteli malzeme ve ekonomik fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

24 Borulu vakum tüplü güneş enerji sistemleri krom ve galvanizli statik olmak üzere iki çeşittir.krom olan sistem soğuk su deposu ve sıcak su deposu komple paslanmaz kromdan imal edilmektedir.Galvaniz olan güneş enerji sistem ise sıcak iç kazan krom olup dış koruma kılıfı galvanizdir.

30 Borulu,30 luk vakum tüplü güneş enerji sistemi de yine iki modelden ibarettir.genellikle adana da 30 luk güneş enerji su ısıtma sistemleri fiyatı Aktaş enerji olarak en uygun bizde.özellikle popüler olarak montajı yapılan 30 tüplü krom (komple krom )güneş enerjisi tercih edilmektedir.

Aktaş güneş enerji adana kozan yolu üzerinde bulunan iş yeri ile tüm adana da hizmet ermektedir.adana da güneş enerji sistemi bir hayli fazla kullanılmaktadır.bunun sebebi ise adana güneşi yıl boyunca maksimum seviyede almasıdır.