Vakum Tüplü Güneş Enerjisi Fiyatları

Vakum Tüplü Güneş Enerji Fiyatları modelleri günümüz teknolojisi ile üretilen yeni nesil su ısıtma sistemleridir.değişik model ve çeşitleri vardır.

Piyasada kullanılan genellikle Vakum Tüplü Güneş Enerjisi Fiyatları  24 Vakum camlı güneş enerjiler,30  tüplü güneş enerjisi,36 tüplü güneş enerjisi şeklindedir.

Yeni model cam borulu,tüplü güneş enerjisi diyede adlandırılmaktadır.Vakumlu cam boru iç içine geçmiş iki borudan oluşmaktadır.

İki cam arasındaki hava vakumlanarak alınır.Buradaki maksat dış ortam şartlarındaki hava iç bölüme etki etmesini önlemek.

Vakum Tüplü Güneş Enerjisi Adana

Vakum tüplü güneş enerjiler

Özellikle soğuk ve kar yağışı olan bölgeler de kullanımı son derece yaygındır.Nedeni ise soğuk bölgeler de klasik model güneş enerjileri patlamakta ve düşük performansla çalışmaktadır.

Soğuk bölgeler için tasarlanmış antifirizli güneş enerjisi kullanımı ise zor ve meşakkatlidir.

Antifirizli güneş enerjisi kullanıcıları zaman zaman antifiriz kabına bakmalı eksilen sıvı var ise tamamlamalıdır.Yeni model cam borulu güneş enerjilerinde bu sorun yoktur.

Yalıtım malzemesi poliüretan olması soğuk kış günlerin de bile enerjinin tam performans ile çalışmasını sağlamaktadır.

Poliüretan tekniği kullanılarak üretilen  tüplü güneş enerjileri kurulumu,montajı nasıl yapılır ?Sorusu ise gayet basittir.

Çünkü vakum tüplü enerji kurulumu son derece kolay ve hızlı yapılmaktadır.

Tüplü güneş enerji sistemleri sıcak su deposu,iç ve dış tamamı paslanmaz krom olan ve iç depo krom dış kılıf malzemesi galvanizli olan mevcuttur.

Paslanmaz krom çelik ile üretilen depolar son derece sağlam ve temiz sıcak su sağlamaktadır.eski model güneş enerjilerin de kullanılan malzeme genellikle galvanizli sac.

Adana da vakum tüplü güneş enerjisi Aktaş enerji de uygun fiyatı ve üstün performansı ile tüketicilerimize sunmaktayız