36 vakum tüplü güneş enerji fiyatları

36 vakum tüplü güneş enerji fiyatları Adana da Aktaş enerji de.kaliteli malzemesi,üstün ısıtma gücü ile 4 mevsim sıcak su isteyenlerin tercihi olmuştur.

36 vakum tüplü güneş enerjisi fiyatları
36 vakum tüplü güneş enerjisi fiyatları

36 Tüplü güneş enerji sistemleri fiyatı 24 tüplü ve 30 tüplü enerji modeline göre fiyatı daha yüksektir.sebebi ise cam boru sayısının fazla olması ve depo su hacimleri daha yüksek olmasıdır.

Vakum tüplü güneş enerji sistemleri içerisinde en büyüğü olma özelliği taşımaktadır.genellikle 2 daire birden kullanmak isteyen aileler,oteller,pansiyonlar ,fabrikalarda daha fazla tercih edilmekte.

36 vakum tüplü güneş enerji fiyatları adana

Geçmişten günümüze adana da 36 vakumlu güneş enerjisi satışı,montajı,kurulumu yapan Aktaş enerji  firmamız en kaliteli sistemleri en uygun fiyat ile tüketicilerimize sunmaktayız.

36 vakum tüplü güneş enerjisi fiyatları malzeme cinsine ve soğuk su deposu büyüklüğüne göre değişir.304 kalite paslanmaz krom çelik ve statik boyalı galvanizli sac şeklinde malzemeler vardır.

Paslanmaz malzeme ile yapılan 36 lı enerjiler daha uzun süre dayanmaktadır.patlamaz,çürümez,soğuğa dayanır.

36 Tüplü Enerji Fiyatı Adana

36 Lı enerji sistemine ihtiyacınız varsa 0322 341 10 99 TIKLA ARA no lu telefondan bize ulaşabilir daha detaylı biliye sahip olabilirsiniz.

Sarıçam da,Seyhan da,Yüreğir de,Çukuova da güneş enerjisi kurulumu,tamiri,bakımı,montajı yapmaktayız.